Fotografický workshop

ČTYŘI DNY POD KLETÍ 18.-21.8. 2014

PROGRAM FOCENÍ

18.8. - Architektura

Focení v Českém Krumlově (město, zámek, park)

19.8. - Krajina a krajinný detail

Focení na Kleti a v okolí (Menhiry)

20.8. - Krajina a krajinný detail

Focení v CHKO Blanský les a Vltava a Dívčí kámen

21.8. - Makro flóra a fauna

Focení květiny a hmyz Jižních Čech

UBYTOVÁNÍ STRAVA
Jednolůžkové pokoje v Chatě pod Kletí s plnou penzí.

PROGRAM DNE

8,00 SNÍDANĚ

9,00 DOPOLEDNÍ FOCENÍ

13,00 OBĚD

14,00 ODPOLEDNÍ FOCENÍ

18,00 VEČEŘE

19,00 PŘÍPRAVA FOTEK

20,00 SPOLEČNÁ PROJEKCE

O AKCI

Akce je vhodná pro seniory - amatérské fotografy, kteří chtějí získat zkušenosti od profesionálního fotografa. Lektor bude Jan Šilpoch nebo Libor Sváček. Průvodce po Kleti nám bude dělat pan Jiří Píša, který se zabývá místními menhiry. Navštívíme Hvězdárnu Kleť a dotkneme se 60 kg asteroidu.

Tento fotografický workshop je koncipován jak co nejjednodušeji docílit co nejlepších výsledků. Jde především o fotografování, ale také o pobyt v přírodě a setkávání se s lidmi s podobným zájmem...J

Cena je 1290,- Kč pro členy Klubu Aktiv a 1500,-Kč ostatní. (doprava, ubytování plná penze a lektorné)

Účastníci musí mít vlastní fotoaparát výhodou je i notebook, ale není podmínkou. Hlavní je mít chuť tvořivě fotografovat a získávat nové dovednosti.

Další informace a přihlášky na tel.:777 048 879, mail:klub.aktiv@gmail.com