Vítejte‎ > ‎Zajímavosti‎ > ‎

Zeleninová setkání

přidáno: 7. 2. 2014 6:25, autor: Klub Aktiv, z.s. České Budějovice   [ aktualizováno 27. 8. 2014 9:22 ]
Milí zeleninoví přátelé,
zima za okny a tenčící se zásoby mrkve ve sklepě vybízí k promýšlení blížící se zeleninové sezóny.
Ráda bych Vás spolu s Hankou Kýbusovou, která převzala péči o zeleninovou zahradu v Bemagru, pozvala na společné setkání a povídání o tom, jaké jsou naše možnosti a plány a jak co nejlépe vyjít vstříc Vašim přáním a potřebám.
Chceme nabízet pestřejší složení zeleninových tašek a také dbát na vnitřní kvalitu našich výpěstků.
Vyhovuje Vám systém tašek, jejich velikost, co chybí, co přebývá?
Osvědčila se odběrná místa? Mýt či nemýt zeleninu?
Chtěli byste se sami podílet na kompletování obsahu tašek, shromažďování objednávek, nebo distribuci ve Vašem okolí?
Vítali byste občasná víkendová setkání spojená například se sázením cibule, sběrem brambor a sklizní mrkve?
Pro setkání nabízíme tyto termíny v pohostinném prostředí v domě U Beránka v Krajinské č. 35:
 pondělí 10. února od 17.30
 středa 12. února od 17.30
Prosím napište mi, zda máte o setkání zájem a které dny se Vám hodí martina_filipova@centrum.cz. Podle  toho Vám pak potvrdím, které termíny se uskuteční.
Na setkání se těší Hanka Kýbusová a Martina Filipová

Více  zde a zde