Středy - Cvičení pro ženy s Milenou

přidáno: 5. 4. 2017 2:20, autor: Klub Aktiv, z.s. České Budějovice   [ aktualizováno 5. 4. 2017 2:21 ]
Vážení přátelé, milé cvičenky!

Připomínáme Vám další možnost pohybu a relaxace v kolektivu přátel! K současnému zdravotníku cvičení na míčích přibude od příštího týdne ještě 1 hodina aktivního pohybu opět v zrcadlovém sále Sokolovny na Sokolském ostrově

od středy 5. dubna 2017 od 9 do 10 hod.

Tuto verzi cvičení povede paní Milena Nechybová.
Zkušená lektorka nabízí protahovací cviky, procvičení a posílení celého těla.

Tyto cviky můžeme provádět i v domácím prostředí. Je vhodné pro všechny, stačí udělat první krok a přijít do tělocvičny.

S sebou si vezměte kromě cvičebního úboru a cviček také ručník nebo deku na podložku a menší měkký míč.
Podložky a velké míče jsou v tělocvičně k dispozici.

I tentokrát si budeme zdravotní cvičení financovat sami.

Cena bude je stanovena na 35,- Kč za každou hodinu cvičení.

Částka za aktuální měsíc bude vybírána v tělocvičně vždy začátkem měsíce, předem na celý měsíc. V dubnu se tedy bude jednat o 140,- Kč (cvičení proběhne 4x).

Cvičení je vhodné pro všechny, kteří mají chuť a potřebu se hýbat a vyplavit negativní emoce.

Pokud se chcete cítit dobře, přijďte se podívat a zacvičit si.
Noví zájemci jsou vítáni!

Všem přeji příjemné jarní dny a těším se na setkání v Sokolovně!

Zdraví Vás a zdraví přeje
​​Jana Hartvichová