Pozvánka na tvořivou dílnu 28.11.

přidáno: 25. 11. 2016 2:56, autor: Klub Aktiv, z.s. České Budějovice   [ aktualizováno 25. 11. 2016 3:00 ]
Vážené a milé tvo​řivé dámy i pánové ;-),

v pondělí 28.​ ​11.se opět sejdeme ve Slávii od 9 h asi do 11 ​ ​h.​
v klubovně č. 27 ke zhotovení obrázku ubrouskovou technikou.

​Naše mott​o​:"Děláme z věcí dárky", nyní v předvánoční době ​platí dvojnásob! Vlastnoručně zhotoveným dárkem můžete obdarovat Vaše blízké.

Zmíněná technika je snadná, rychlá a efektní, tedy vhodná i pro začátečníky. Spočívá v nalepení a zafixování obrázku z ubrousků na téměř cokoli. Je použitelná na dřevo, papír, korek, neglazovanou keramiku, kámen a jiné porézní materiály.
Na textil, sklo a porcelán je nutné použít speciální lepidlo. Tato technika je ideální prostředek na domácí dekoraci nebo k potěšení našich blízkých, ručně vyrobeným dárkem. Ubrousky můžeme ozdobit např. servírovací tác, podložky na jídelní stůl,
krabičky, dózy, květináče,velikonoční vajíčka, vázy, kropáček nebo i ozdobit skříňku....

​​Zájemkyně si mohou přinést ubrousek vlastní, nebo si mohou vybrat z připravených / některé jste si už při minulém kurzu vybraly/.

Rámečky s destičkou, lepidlo, lak, barvy i štětce jsou pro vás také připravené.
​Přineste si laskavě nějaký starší hadr nebo ručník na ​utření barvy na rukou a staré noviny jako podložku na barvení rámečku.
​PŘIHLAŠTE​ SE LASKAVĚ POMOCÍ INTERNETOVÉHO FORMULÁŘE

PŘIHLÁŠKA NA UBROUSKOVOU TECHNIKU