Pozvánka na Tvořivou dílnu pletení paracord náramků 25.10.

přidáno: 15. 10. 2018 10:56, autor: Klub Aktiv, z.s. České Budějovice   [ aktualizováno 15. 10. 2018 10:57 ]
Milé tvořilky,

po letní pauze vás opět zveme do Slávie k velkému stolu na společné tvořivé dopoledne.
Tentokrát se seznámíte s technikou PARACORD. A co je to paracord?
Paracord, česky padáková šňůra, v hantýrce „padákovka“.
Původní vojensky „nudná“ khaki barva je nahrazena pastelovými barvami, multi-color šňůrami a dalšími variantami.

Pod vedením naší lektorky Hanky Pořádkové si budete moci vyrobit náramek a obojek pro pejska.
Materiál na výrobu PARACORD náramků budete mít ve Slávii k dispozici.

Tvořivá dílna bude ve čtvrtek 25.10. od 9 hod.
v DK Slavie.

Cena dílny je 100,- Kč.

Přihlašte se laskavě pomocí internetového formuláře a vyčkejte na potvrzení Vaší přihlášky formou e-mailu.

PŘIHLÁŠKA NA TVORBU PARACORD NÁRAMKŮ 25.10.

Na této tvůrčí dílně je pouze 8 míst. Po naplnění formulář automaticky ukončí přihlašování dalších zájemců.

V případě, že Vám přihlašovací formulář oznámí, že "Všechna místa jsou již obsazena" a máte zájem být náhradnicí,
napište e-mail na adresu klubaktiv@gmail.com a jestliže nejste členky Klubu Aktiv, uveďte také své TF číslo pro rychlejší komunikaci.
Pokud se pro vás místo v dílně uvolní, budeme vás telefonicky kontaktovat.

Těším se na společné tvoření

Hanka Pořádková
Klub Aktiv, z.s.