Nabídka poznávacího zájezdu do Florencie 9.-13. 5. 2019

přidáno: 14. 1. 2019 13:35, autor: Klub Aktiv, z.s. České Budějovice   [ aktualizováno 17. 1. 2019 6:22 ]
Vážení členové Klubu Aktiv a příznivci,
v roce 2015 jsme uspořádali vydařený poznávací zájezd do Itálie.
Povedený byl z mnoha hledisek, ale zejména skvělým výkonem průvodkyně paní Mgr. Květy Tůmové.
Na žádost několika z Vás jsme se rozhodli nabídnout vám znovu tento poznávací zájezd s osvědčenou průvodkyní paní Květou.
Zájezd realizuje již léty osvědčená CK Roslo

v termínu ČT 9.5. - PO 13.5.
Jedná se o 3 dny v Itálii v nejhezčích památkami zaplněných lokalitách za cenu zájezdu 5 790,- Kč.
Máme za to, že bychom si neměli tuto příležitost nechat ujít. Společně si poznávací zájezd užít, dokud můžeme.
Při platbě do 28. 1. poskytuje CK Roslo slevu 200,- Kč.
Stejně však počítejte celkové náklady na zájezd okolo 7000,- Kč
(včetně pojištění, pobytové taxi, vstupného, osobní útraty apod.) Levnější to asi nikdy nebude :).
Mnozí naši členové spolku se zájezdu zúčastnili. Mohou Vám potvrdit, že to není úprkový nabitý zájezd jak tomu většinou bývá. Tento zájezd je pohodový. V každém městě po oficiální prohlídce je čas pro vlastní aktivity nebo odpočinek. Nejedná se o žádný "úprk" výletníků za průvodcem od památky k památce. Přesto to nejpodstatnější z Florencie a Toskánska nemineme.

Podrobný program poznávacího zájezdu naleznete níže v příloze.

ą
Klub Aktiv, z.s. České Budějovice,