Filmový klub aktiv zve na fim "Vlastníci" středa 29.1.2020

přidáno: 20. 1. 2020 12:43, autor: Klub Aktiv, z.s. České Budějovice   [ aktualizováno 20. 1. 2020 12:46 ]

Ve středu 29. ledna od 14:30 hod. můžete v ​CINESTAR ​IGY​, Pražská tř. 1247/24
shlédnout film​, který  má 12 nominací na ​cenu ​Českého lva

Komedie / Drama
Česko, 2019, 97 min
Režie: Jiří Havelka
Scénář: Jiří Havelka (scénář, divadelní hra)
Kamera: Martin Žiaran
Hrají: Tereza Ramba, Vojtěch Kotek, Dagmar Havlová, Jiří Lábus, Pavla Tomicová, Ondřej Malý, Klára Melíšková, Kryštof Hádek, Stanislav Majer, David Novotný, Andrej Polák, Ladislav Trojan, Jiří Černý, Maria Sawa, Halka Třešňáková

Obsah
Paní Zahrádková (Tereza Voříšková) s manželem (Vojta Kotek) idealisticky chtějí, aby společnými silami dům zachránili. Novomanželé Bernáškovi (Jiří Černý, Maria Sawa) se s nadšením připojují. Paní Roubíčková (Klára Melíšková) pedantsky kontroluje řádný průběh schůze. Paní Horvátová (Dagmar Havlová) všechno iniciativně komentuje. Naivní pan Švec (David Novotný) zastupuje svojí maminku. Paní Procházková (Pavla Tomicová) s panem Novákem (Ondřej Malý) hledá způsoby jak zhodnotit svůj majetek. Pan Nitranský (Andrej Polák) touží po půdě v domě a pan Kubát (Jiří Lábus) důsledně sabotuje jakékoliv rozhodnutí. A v pozadí číhají bratři Čermákovi (Kryštof Hádek, Stanislav Majer), jen starý pan profesor Sokol (Ladislav Trojan) zatím nic nekomentuje…(CinemArt)

Přečtěte si o filmu VLASTNÍCI:

Nejvíce nominací na Českého lva patří filmům Vlastníci

Návrat Dagmar Havlové ke komedii zařídili jiskřiví Vlastníci

Podívejte se na zajímavé video se stejnou hudbou. Podobnost čistě náhodná?

INFORMACE PRO ČLENY A ZÁJEMCE O FILMOVÝ KLUB AKTIV​
​Všechny informace naleznete na www.klubaktiv.cz/fka​

S vedením Cinestaru jsme domluvili projekci filmů 2​ ​x měsíčně​ -​ vždy druhou​ středu a poslední středu v měsíci.

Zájemci o členství ve Filmovém klubu :
Průkaz pro nového člena Filmového klubu Aktiv stojí jednorázově 80 Kč a má​ platnost 1 rok na cca 20 filmových představení a další doprovodné akce
Roční obnovovací členský poplatek je 60,- Kč pro členy spolku Klub Aktiv,z.s. a 80,- Kč pro ostatní.
Do průkazu člena Filmového klubu Aktiv vám vylepíme roční známku.
Kdy si můžete založit nebo obnovit členství ve Filmovém klubu Aktiv?
K dispozici Vám budeme​: ​

v kině Cinestar

středa 29.1. od 13:00 h.
středa 12.2. od 13,30 h.
středa 26.2. od 13,30 h.
Kdo se u pokladny kina při zakoupení vstupenek neprokáže členskou​ průkazkou FKA, bude platit za vstupenku plné vstupné.*

V únoru budeme promítat filmy:
12. února od 14.30  S chutí Toskánska

26.února 2020 od 14.30 film Výjimeční.

Příjemnou zábavu  přejí
Ing. Marie Adamová