Zahájení hry PÉTANQUE ve Stromovce

přidáno: 23. 4. 2015 1:58, autor: Klub Aktiv, z.s. České Budějovice   [ aktualizováno 23. 4. 2015 1:59 ]
Od dubna 2015 do konce září se scházíme, abychom si společně zahráli Pétangue. Dokonce jsme to honosně nazvali Senior liga Pétangue (SLiP) pro starší a zdravotně postižené občany. Inspirovali jsme se Ligou Pétangue pro seniory na www.lpps.cz, kterou uspořádalo sdružení Pétangue pro Vás (www.petanque-pro-vas.com).
Jste srdečně zváni, každý kdo si chce tu báječnou hru třeba jen vyzkoušet!
Ale pozor! Hrozí Vám nebezpečí, "že jí propadnete" jako mnozí z nás!
Více informací najdete na www.klubaktiv.cz/petangue

Kdy a kde se hraje?
Scházíme se každý čtvrtek od 13 do 15,30 hod. v Beach areálu ve Stromovce. Chceme využívat veřejné prostory vhodné pro pétanque zejména ve Stromovce, ale družstva si mohou najít "hřiště" i kdekoli jinde, s důrazem abychom nepoškozovali práva majitelů!
V letošním 2. ročníku se bude základní část odehrávat převážně v parku ve Stromovce a v Beach areálu Stromovka.
Datum finále je již známo, 26.9.2015