Pozvánka na besedu s prezidentem ​APSS ČR Ing. Horeckým 10.10.

přidáno: 4. 10. 2017 1:46, autor: Klub Aktiv, z.s. České Budějovice   [ aktualizováno 4. 10. 2017 1:50 ]
Vážení přátelé,
​přáli byste se dozvědět, jaká​ je budoucnost péče o seniory v ČR a Evropě?

​Chcete se dozvědět, jaká je koncepce péče o samostatně žijí seniory a jak se jí daří naplňovat?

Zajímá vás, jak se žije seniorům v domovech pro seniory​?

Jste spokojeni se svou životní úrovní penzistů v porovnání s jinými sociálními skupinami v ČR a v Evropě?

Máte myšlenky a nápady,  jak by mohl stát - naše společnost zlepšit důstojné stáří?

​Pokud ano, rádi bychom Vás pozvali na diskusi s odborníkem na tato témata,

prezidentem​ ​Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR,​ ​
panem Ing. Jiřím Horeckým, Ph.D., MBA.

Pan Horecký působí mimo jiné jako člen Rady vlády pro seniory a stárnutí populace a v loňském roce byl zvolen prezidentem Evropské asociace poskytovatelů dlouhodobé péče E.D.E.
Jako prezident Unie zaměstnavatelských svazů ČR bude diskutovat také otázku spravedlnosti systému odměňování zaměstnanců v ČR.

Kompletní seznam témat naleznete v přiložené pozvánce.

Setkání se uskuteční v úterý 10. října od 17 hod. v Galerii R51 (Riegrova 51) v Českých Budějovicích.

Vstup volný.

Těšíme se na Vás!

​Zdraví vás a zdraví přeje

František Batysta