Pozvánka na přednášky Univerzity třetího věku 5. 9.

přidáno: 2. 9. 2021 5:52, autor: Klub Aktiv, z.s. České Budějovice

Vážení přátelé,

zimní semestr přednášek Virtuální univerzity třetího věku zahajujeme
v úterý 5. října 2021 v 8,30 h. v sále Jihočeské vědecké knihovny Lidická 1, ČB.

Jako v minulých semestrech budeme nabízet dva přednáškové cykly:
1. Nový kurz "Architekti italského baroka", výukový garant doc. Mgr. Martin Pavlíček, Ph.D.

2. Druhý kurz vyberte svým hlasováním nejpozději do 10. 9. 2021včetně.
Vyberte si druhý kurz a rezervujte si své místo na podzim 2021

Z hlediska organizace tohoto semestru vypadá situace prozatím tak, že vedení Provozně ekonomické fakulty nedoporučuje pořádání společných promítání video přednášek,
ale konečné rozhodnutí zůstává na konzultačním středisku s tím, že je nutné dodržovat vládní nařízení a přizpůsobit se místní epidemiologické situaci.
My jsme si rezervovali pro společné promítání přednáškový sál v Jihočeské vědecké knihovně, ale Vaše docházka bude nepovinná, takže není třeba vést prezenční listinu.
Jedinou studijní povinností bude pouze plnění průběžných testů a testu závěrečného.

Situaci stále sledujeme a v případě, že dojde k nějakým změnám, budeme Vás okamžitě informovat.

Zatím předpokládáme, že naše přednášky se budou konat vždy v úterý v termínech :

říjen 5. 10 a 19. 10
listopad 2. 11, 16.11, a 30.11
prosinec 7. 12.
Registrace účastníků (vyplnění přihlášek) a platba kurzovného proběhne při první přednášce 5. 10. od 8,30h.
Kurzovné na jeden přednáškový cyklus je 420,- Kč

Program zahájení přednáškového cyklu:
8,30 Registrace do přednáškového cyklu
9,00 Slavnostní předání Osvědčení o absolvování přednáškového cyklu
9,20 Zahájení 1. přednášky

11,00 Registrace do přednáškového cyklu
11,30 Zahájení 1. přednášky

SLAVNOSTNÍ PROMOCE ABSOLVENTŮ VU3V SE KONÁ OD 13h. na Krajském úřadě JČ.
Diplomy bude absolventům předávat hejtman MUDr. Martin Kuba

Zdraví a těší se na Vás