Cena senior roku 2014

přidáno: 21. 5. 2014 8:10, autor: Klub Aktiv, z.s. České Budějovice   [ aktualizováno 21. 5. 2014 8:19 ]
V letošním roce připravuje tým SENSEN cenu Senior roku 2014 a Nejlepší klub 2014.
Slavnostní předání cen proběhne symbolicky 1. října na Mezinárodní den seniorů.

Obracíme se na vás s prosbou, abyste se již nyní zamysleli se svými kolegy a známými nad nominacemi seniorů ze svého okolí, kteří si toto ocenění zaslouží. Mohou to být sportovci, senioři, kteří pomáhají jiným, může to být i osobnost z řad celebrit nebo vědců, kteří dle vás jsou něčím výjimeční, něčím jiní.

O spuštění nominačního období budete včas informování, tak jako o i adrese, kam nominace zasílat.

Těšíme se na zajímavé kandidáty.

Ve středu 1.10. proběhne k Mezinárodnímu dni seniorů od 9:00 hodin Fresch festival na Praze 6, kde budou různá umělecká vystoupení, stánky s prezentacemi, besedy, občerstvení po celý den. Odpoledne v 17:00 proběhne slavnostní předání ceny Senior roku v Divadle ABC, následovat bude představení Simony Stašové – Shirley Valentine.

Těšíme se na společné zážitky.