Senior roku 2021

přidáno: 5. 6. 2021 2:29, autor: Klub Aktiv, z.s. České Budějovice   [ aktualizováno 5. 6. 2021 2:43 ]
Simona Stašová

Nominace na Cenu Senior roku
Nominovat na Cenu Senior roku mohou seniorské kluby, společenské organizace, nezisková sdružení, samosprávy obcí, měst, krajů, školy všech stupňů, stálé kulturní a sportovní organizace. Nominaci může podat i jednotlivec, avšak pouze prostřednictvím výše uvedených subjektů.

Nominujte svoje favority právě teď. Nominační období běží do 31. července 2021. Nominace přijímáme prostřednictvím elektronického formuláře, který najdete zde. K přihlášce letos není možné přikládat přílohy, všechny informace proto prosím pište přímo do formuláře. Pomůžete nám tak nominace zpracovat pro porotu.

Senior/ka roku
Nejlepší klub roku
Zlatá síň SenSenu

Nominujte jednotlivce a kluby, kteří:
• se angažují ve prospěch řešení veřejných problémů v místě/regionu
• konkrétně a dlouhodobě pomáhají seniorům
• provozují informační a vzdělávací aktivity ve prospěch seniorů (vč. obrany práv spotřebitelů, bezpečnosti, důstojného bydlení atp.)
• dlouhodobě a efektivně pracují na řešení sociálních problémů (i ve prospěch další skupin - děti, lidé s postižením, osamělé matky)
• společensky významně využívají celoživotní kvalifikace ve veřejném prostoru (obětaví lékaři, učitelé, odborníci na sociální oblast, právníci se zaměřením na lidská práva atd.)
Jednotlivci musí být minimálně 60 let.

O udělení ocenění rozhodne nezávislá porota.