Seniorské hrátky KD Slavie 25.9. 2018 od 14,30 hod.

přidáno: 2. 9. 2018 1:10, autor: Klub Aktiv, z.s. České Budějovice   [ aktualizováno 2. 9. 2018 1:16 ]
Zveme Vás v úterý 25.9. od 14,30 hod. na vystoupení Josefa Laufera.

Během své dosavadní kariéry si stačil střihnout roli ve 42 filmech či 19 seriálech. Zároveň mimo jiné natočil 10 dlouhohrajících desek a 53 singlů. Svými hity i historkami bude i letos hlavním tahákem již III. ročníku Seniorských hrátek.

Měření tlaku, cukru v krvi či cholesterolu

„Letos se na Seniorských hrátkách naši dříve narození spoluobčané mohou seznámit s kontaktními centry Senior Point, která poskytují sociální poradenství, pomohou s ovládáním moderních technologií, pořádají kroužky rukodělných prací nebo nabízejí možnost společenského setkávání.

Na programu bude i navazující projekt Senior Pas, který nabízí držitelům slevy a různé další výhody. „Hlavně však chceme dát všem účastníkům Seniorských hrátek najevo, že jsou pro nás důležitou součástí společnosti, že si jich vážíme a chceme jim pomoci překonávat nástrahy každodenního života," zdůraznila Stráská.

Chybět nebude samozřejmě ani informační a osvětová činnost v oblasti zdravého životního stylu, zaměřená na význam prevence u civilizačních chorob, důležitost aktivního pohybu, měření tlaku, cukru v krvi či cholesterolu.
Známý šoumen se narodil ve Francii

Devětasedmdesátiletý šoumen Laufer se jako Don José Pedro Rodriguez de Montagnes de Laufer narodil ve Francii. Jeho otec byl původem Slovák a matka Španělka. Dětství prožil v Anglii a v tehdejším Československu se rodina usídlila až v roce 1947. Pracovat začal ve výzkumném ústavu, ale již během vojenské základní služby začínal hrát ochotnické divadlo. Postupem doby začal pravidelně účinkovat v muzikálech, vyučovat pantomimu na taneční konzervatoři a vystupovat v Československé televizi. V kariéře využívá své jazykové znalosti, když hovoří plynně anglicky, španělsky a německy.
Comments