Pozvánka na tvořivou dílnu ENKAUSTIKY čtvrtek 12.3.

přidáno: 10. 3. 2020 2:09, autor: Klub Aktiv, z.s. České Budějovice   [ aktualizováno 10. 3. 2020 2:14 ]

ve čtvrtek 12.3. se v 9:00 hod. opět sejdeme v naší klubovně v KD Slávie.
V této tvořivé dílně se vrátíme k zajímavé výtvarné technice ENKAUSTIKA, t.j. malování zajímavých obrázků pomocí zažehlování vosku na kvalitní papír.

S touto malbou jsme se v naší tvořivé dílně letos už setkali, malování voskem mnohé z vás nadchlo.
Kurz opět povede vedoucí tvořivých dílen Hanka Pořádková.
Tentokrát budeme malovat abstraktní obrázky a zkusíme i kombinaci enkaustiky s další výtvarnou technikou,
se kterou jste se v našich kurzech již setkali.

Ukázka z našich kurzů

Enkaustika je stará antická technika malování horkým voskem a zvládne je i naprostý začátečník.
Překvapí vás, jak jednoduše vytvoříte abstrakci, krajinu, květiny nebo zátiší.
Tato výtvarná technika patří k úžasným kreativním formám malířství.

Je to hravé, jednoduché tvoření, ke kterému nejsou nutné umělecké znalosti ani dovednosti.
Výsledné práce pak můžete použít na přáníčka nebo jako obrázky či dárky.
V klubovně budete mít vše pro malování voskem připraveno.

Ukázka enkaustiky:

Kurzovné je 70 Kč pro členy Klubu Aktiv a 110 Kč pro ostatní.
Kurzovné můžete uhradit do 11.3.2020 bankovním převodem na účet
u FIO Banky č. 2000170252/2010, variabilní symbol je vaše tel. číslo, do poznámky uveďte své příjmení + ENKAUSTIKA.
V hotovosti můžete zaplatit ve čtvrtek 12.3. před zahájením kurzu v KD Slavie.

Přihlašte se pomocí webové přihlášky níže.
Po přihlášení Vám do e-mailu přijde automatické potvrzení Vaší přihlášky:

PŘIHLÁŠKA NA TVOŘIVOU DÍLNU ENKAUSTIKA 12.3.

Na této tvůrčí dílně je pouze 10 míst. Po naplnění formulář automaticky ukončí přihlašování dalších zájemců.
V případě, že Vám přihlašovací formulář oznámí, že "Všechna místa jsou již obsazena" a máte zájem být náhradnicí,
napište e-mail na adresu klubaktiv@gmail.com a jestliže nejste členky Klubu Aktiv, uveďte také své TF číslo pro rychlejší komunikaci.
Jakmile se pro vás místo v dílně uvolní, budeme vás telefonicky kontaktovat.

Pokud se přihlásíte a později zjistíte, že se nemůžete zúčastnit, oznamte to laskavě bezodkladně na e-mail klubaktiv@gmail.com.
Jen tak můžeme uvolněné místo nabídnout náhradníkům. O účast v našich kurzech tvořivých dílen je velký zájem.

Na tvořivé dílny Vás zve lektorka
Hanka Pořádková