Vodácký výlet na Vltavu 14.6.

přidáno: 1. 6. 2016 7:43, autor: Klub Aktiv, z.s. České Budějovice   [ aktualizováno 1. 6. 2016 7:58 ]
Vážení přátelé,

srdečně Vás zveme na jednodenní vodácký výlet v ​úterý ​14. ​ ​6. ​2016​

Společné AHÓÓJ si zavoláme na úseku Vltavy z Pískárny do Zlaté koruny .
Sraz účastníků je v 8,00 hod. na parkovišti naproti Výstavišti v Č. Budějovicích

Minibusem se dopravíme na Pískárnu, kde se nalodíme do celkem 3 raftových člunů.

Raft je pro 6 osob a v každém člunu bude jeden vodácký instruktor. Po řece ujedeme cca 14 kilometrů a do Zlaté koruny doplujeme v cca 16 hodin.

Kdo nevydrží sedět v raftu, může vystoupit V Českém Krumlově a autobusem se samostatně dopravit zpět do ČB.
Vodáci, kteří dorazí do Zlaté koruny budou odvezeni na autobus
​nebo vlak ​do ČB mikrobusem.
​Do ČB se již dopraví samostatně​

Cena vodáckého výletu je 330,- /pro člena Klubu Aktiv a 4​30,- Kč pro ostatní účastníky
​.​

V ceně je obsaženo zapůjčení raftů, plovacích vest, ochranných barelů, doprava mikrobusem na Pískárnu
​a na zastávku k cestě zpět do ČB​ a malé vodácké (ne)překvapení.

​Pokud nám vyjde počasí, můžete se těšit na nejkrásnější vodácký úsek řeky Vltavy, prohlédnete si neopakovatelný Č. Krumlov z hladiny řeky a zažijete bezpečné vzrušení projíždění šlajsen.
Budou to Vaše zážitky na celý život!

Na fotografie z ​minulých vodáck​ých výlet​ů​ se můžete podívat zde:

​​Fotografie rafty Vltava ​ 2013

​Fotografie rafty Vltava ​ 2014

Hlaste se všichni, kdo máte vodáckou touhu užít si nádherné řeky obklopené překrásnou přírodou,

zažít vodácké kamarádství a nespoutanost vodního toku.

Protože je k dispozici omezený počet volných míst (max.1
​7​) , budou přihlášky přijímány v pořadí,

jak se budete přihlašovat ve formuláři níže.
​Přednost mají členové Klubu Aktiv.

KLIKNUTÍM ZDE SE PŘIHLASTE NA VODÁCKÝ VÝLET