Vodácký výlet na Vltavu 23.6.

přidáno: 10. 6. 2014 21:55, autor: Klub Aktiv, z.s. České Budějovice   [ aktualizováno 10. 6. 2014 21:57 ]

V pondělí 23.6. si zavoláme společné AHÓÓJ na úseku Vltavy z Pískárny do Zlaté koruny.
 Sraz účastníků je v 8,00 hod. na parkovišti naproti Výstavišti v Č. Budějovicích (u prodejny Autokelly).

Minibusem se dopravíme na Pískárnu, kde se nalodíme do celkem 3 raftových člunů.
Raft je pro 6 osob a v každém člunu bude jeden vodácký instruktor. Po řece ujedeme cca 14 kilometrů a do Zlaté koruny doplujeme v cca 16 hodin. Kdo nevydrží sedět v raftu, může vystoupit V Českém Krumlově a autobusem se samostatně dopravit zpět do ČB. Vodáci, kteří dorazí do Zlaté koruny budou odvezeni na autobus do ČB mikrobusem.

Cena vodáckého výletu je 330,- /pro člena Klubu Aktiv a 400,- Kč pro ostatní účastníky
V ceně je obsaženo zapůjčení raftů, plovacích vest, ochranných barelů, doprava mikrobusem na Pískárnu a malé vodácké (ne)překvapení.

Na fotografie z loňského vodáckého výletu se můžete podívat zde:

Rafty Vltava 22.5. 2014

Hlaste se všichni, kdo máte vodáckou touhu užít si nádherné řeky obklopené překrásnou přírodou,

zažít vodácké kamarádství a nespoutanost vodního toku.

Protože je k dispozici omezený počet volných míst (max.15) , budou přihlášky přijímány v pořadí, jak se budete přihlašovat ve formuláři níže. Přednost mají členové Klubu Aktiv.

KLIKNUTÍM ZDE SE PŘIHLASTE NA VODÁCKÝ VÝLET