Pozvánka na vycházku 14.6.

přidáno: 12. 6. 2017 9:00, autor: Klub Aktiv, z.s. České Budějovice   [ aktualizováno 12. 6. 2017 9:06 ]
Vážení přátelé zdravého pohybu s holemi i bez holí.

Zveme Vás ​na naši pravidelnou středeční vycházku 14.6.2017​ spojenou s komentovanou prohlídkou ​
nauč​né stezky "​​Pracujeme s přírodou​"​ (cca 1,5 km) v kampusu J​ihočeské univerzity tak​,
jak jsme se dohodli před 14 dny.​
Sraz bude v 9.15 hod na konečné MHD č.3 Máj Antonína Barcala.
Po krátké procházce přírodou (3,6 km - ​ viz přiložená mapka) ​ si projdeme
​naučnou stezku, kterou tvoří dvanáct informačních panelů​.
Trasa vede okolo experimentálních pozemků a ohrad se zvířaty k budově menzy a zpět přes stromovou alej k pavilonu B Zemědělské fakulty.
Každý panel se věnuje určitému tématu, zájemci si mohou rozšířit znalosti například z oblasti genových rezerv hospodářských zvířat, genetiky, ochrany ohrožených druhů zvířat a rostlin - CITES, myslivosti, z kvality potravin nebo v dnešní době stále populárnějších biopotravin.

​​Na setkání se těší

Jarda Toman