Pozvánku na vycházku na sluníčku 27.2. 2019

přidáno: 24. 2. 2019 6:11, autor: Klub Aktiv, z.s. České Budějovice   [ aktualizováno 24. 2. 2019 6:17 ]

Vážení přátelé,
Ve středu 27. 2. 2019 se vydáme s holemi i bez holí po trase Nádraží - Pětidomí - Mladé - Senovážné nám., celkem asi 6 km.

Sejdeme se před vlakovým nádražím na pravé straně od přechodu pro chodce od Mercury
s odchodem v 9:45 hod.

Kdo si bude chtít vycházku zkrátit, může z Mladého využít MHD.
Ostatní půjdou podél Mlýnské stoky až do cíle na Senovážném náměstí.

naše pravidelné vycházky "S holemi i bez holí" si získávají stále větší oblibu. I moderní medicína potvrzuje známou pravdu:
  •  pravidelná chůze zásadně zlepšuje naši fyzickou i psychickou kondici.
  • po procházce máte hned lepší náladu
  • chůze zpomaluje neodvratné stáří lépe a tělu prospěšněji, než většina sportovních aktivit.
  • při rychlejší chůzi spálíte přibližně stejné množství kalorií jako při běhu.
  • Obyčejná chůze je skvělou prevencí proti demenci cukrovce a dalším nemocem
Ano, právě ta banální chůze, která nenabízí borcům adrenalin, médiím senzaci ani zajímavé tržby podnikatelům.
Foto z poslední vycházky do Haklových Dvorů 20.2.

Ve středu má být až 14˚C. Téměř jarní počasí si můžeme užít v příjemné společnosti přátel a přitom si připsat pár kilometrů.

Při vycházkách v přírodě nezapomínejte na svou bezpečnost.
Vycházky se účastníte na vlastní odpovědnost.

Na vycházku vás zve

Jarda Toman
Klub Aktiv, z.s.
www.klubaktiv.cz