Přeplavme svůj La Manche 2016

přidáno: 10. 1. 2016 21:09, autor: Klub Aktiv, z.s. České Budějovice   [ aktualizováno 10. 1. 2016 21:16 ]
Vážení přátelé,
V rámci programu Aktivní život vyhlašujeme II. ročník štafetového plavání pod názvem „Přeplavme svůj La Manche“.
Nejde o závod v pravém slova smyslu, nebudeme soutěžit mezi sebou, ale sami se sebou, svou pohodlností.

Není důležité přeplavat, ale udělat něco pro sebe!
Chcete se zapojit do akce „Přeplavme svůj La Manche“
v únoru 1. 2. – 29. 2. 2016.
Registrujte se kliknutím na REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ.
(registrace přijímáme do 25. 1. 2016)

nebo NÁM NAPIŠTE odpovědí na tento email: klub.aktiv@gmail.com

Registrovaní účastníci dále budou moci vyplňovat uplavané metry v tabulce na webu.
Pomoci vám mohou paní Marie Veselá nebo paní Alena Fuková.
Senzační senioři vyhlásí · 21. března 2016. výsledky akce a ocenění výjimečné výkony jak klubů, tak plavců.
Více informací naleznete v příloze této zprávy

Kolik toho lze v bazénu zvládnout?
Doporučuje se cvičit 150 minut týdně. To je 30 minut denně 5 dní v týdnu. Půlhodinka plavání každý všední den se dá zvládnout.

A pokud to nestíháte, rozhodně nerezignujte! Jako každý sval v těle i srdce má paměť.

Zapamatuje si a uloží každou minutu cvičení – takže plavte tak často, jak můžete, i když to nebude pravidelně.

Zdraví Vás a mnoho uplavaných metrů ve zdraví přeje

František Batysta