Pozvánka na Zdravotní cvičení

přidáno: 9. 3. 2019 6:24, autor: Klub Aktiv, z.s. České Budějovice   [ aktualizováno 9. 3. 2019 6:36 ]

Každou středu od 10 do 11 hod.
vás zveme do Sokolovny, Sokolský ostrov 1, Č.   Budějovice.
na nově otevřené zdravotní cvičení s Andreou Trajkovou. Cvičit budeme až do poloviny června.

Vyzkoušíte si 55 minut pestrého zdravotního cvičení s využitím velkých míčů, overballů, therabandů a jiných pomůcek
je vedeno v pomalejším tempu. Při cvičení se zaměříme na dechovou gymnastiku, na rozvoj rovnováhy,
posílení stabilizačního systému i jednotlivých svalových skupin a důkladné protažení celého těla.
V rámci lekce zařadíme cviky z pilatesu, jógy i SM systému.
Zdravotní cvičení je vhodné pro lidi s bolestmi zad, nadváhou, vadným držením těla, při poruchách koordinace pohybů
nebo pro každého, kdo si chce udržet dobrou kondici i ve vyšším věku.

S sebou si vezměte kromě cvičebního úboru a cviček také ručník nebo deku na podložku. Podložky a velké míče jsou v tělocvičně k dispozici.
Tak jako v uplynulém období, i tentokrát si budeme zdravotní cvičení financovat sami. Při platbě na měsíc předem zachováme cenu 35 Kč za každou hodinu cvičení.
Pro ty z vás, kdo si chcete zacvičit třeba jen 1x za měsíc a nebudete chodit pravidelně je 1 hodina cvičení za 40 Kč.
Částka za aktuální měsíc bude vybírána v tělocvičně vždy začátkem měsíce.
Cvičení je vhodné pro všechny, kteří mají chuť a potřebu se hýbat a vyplavit negativní emoce.
Počet cvičenek v sále je max. 15

Pokud se chcete cítit dobře, přijďte se podívat a zacvičit si.
Noví zájemci jsou vítáni!