Za adventní atmosférou do Polné na Šumavě 22.12.2012

přidáno: 30. 11. 2012 0:36, autor: Klub Aktiv, z.s. České Budějovice   [ aktualizováno 18. 12. 2012 8:23 ]
Vydejte se s Českými drahami poslední adventní sobotu na pohodový výlet Zvonkovým vlakem do Polné na Šumavě. V kostele sv. Martina z 13. století vás přivítají děti se svými vánočními a muzikálovými písněmi.

Každý cestující, který přijde se zvonečkem pojede zdarma (případné jízdné bude teprve stanoveno).

Spolupráce s:
- jihočeské Pohádkové království
- Armáda České republiky
                                                                             - Vojenský výcvikový prostor Boletice 

Jízdné 

Cestující se zvonečkem: zdarma 

Jízdné pro cestující bez zvonečku:

·  50 Kč pro cestu Tam

·  50 Kč pro cestu Zpět

 

Jízdní řád Zvonkového vlaku

 Stanice 

  Tam 

   Zpět 

České Budějovice          

     14:23

    19:30 

Boršov nad Vltavou

     14:33 

    19:20 

Křemže

     14:49 

    19:03

Zlatá Koruna

     15:07

    18:48 

Český Krumlov

     15:16

    18:33

Kájov 

     15:24

    18:25 

Hořice na Šumavě 

     15:39

    18:10 

Polná na Šumavě 

     15:48

    18:00



Vlak přijede do Polné již v 17:43 a bude připraven pro nástup cestujících. Odjezd z Polné je v 18:00 hodin.

Vlak staví na požádání a znamení v ostatních stanicích a zastávkách neuvedených v jízdním řádu.

Více informací bude postupem času vyvěšováno zde: http://www.cd.cz/scripts/detail.php?pgid=336


Comments