Divotvorný hrnec 23. 6. 2013

přidáno: 12. 6. 2013 6:19, autor: Klub Aktiv, z.s. České Budějovice
- benefiční představení na podporu zaplavených oblastí  
Události posledních dvou týdnů související s povodněmi nenechávají klidnými ani zaměstnance Jihočeského divadla. Snad právě proto, že sami v roce 2002 na vlastní kůži zažili, jak ničivým živlem dovede voda být. Letos naštěstí povodňová vlna Jihočeské divadlo nezasáhla, jiní jsou na tom ale hůř. A právě jim jsme se rozhodli pomoci formou „divadelníkům“ nejbližší – realizací benefičního představení na podporu zaplavených oblastí.
Mimořádné benefiční představení muzikálu Divotvorný hrnec před Otáčivým hledištěm v Českém Krumlově je plánováno na neděli 23. 6. 2013 od 16:00 hodin. Jedinečné je tím, že jej Jihočeské divadlo před „točnou“ uvede nad rámec programu letní sezóny a navíc před samotnou premiérou tohoto titulu, která se uskuteční až 26. 6. 2013. Díky vstřícnosti zástupců Českého Krumlova a organizátorů Slavností pětilisté růže bude toto představení operativně zařazeno do oficiálního programu slavností, na jejich závěr.Výtěžek z této akce bude předán kompetentním zástupcům oblastí postižených letošními povodněmi a přirozeně poslouží k jejich obnově.


Divotvorný hrnec plný zlata, který plní tři přání, plnokrevné postavy v čele s třeboňským vodníkem Čochtanem v báječně rozehraných komediálních situacích, jež spojují melodické písně Burtona Lanea… „Tam za tou duhou“, „Ten, kdo nemá rád“ či „Není-li tu ta“ – to jsou světové evergreeny tohoto muzikálu, na které se - v podání pěvců a herců Jihočeského divadla – můžete těšit. Vstupenky na benefiční představení jsou v prodeji od středy 12. 6. a je možné si je zakoupit v pokladně Jihočeského divadla v Českých Budějovicích či na pokladně u zámecké zahrady v Českém Krumlově. Zájemci mohou využít také rezervace prostřednictvím internetových stránek www.otacivehlediste.czwww.jihoceskedivadlo.cz nebo www.cbsystem.cz. 


Základní cena vstupenky činí 300 Kč, dle uvážení však mohou zájemci přispět i částkou vyšší.
Comments