Seminář EU a My 50+

přidáno: 15. 2. 2012 12:00, autor: Klub Aktiv, z.s. České Budějovice   [ aktualizováno 28. 2. 2012 0:09 ]
V rámci Evropského roku aktivního stárnutí a mezigenerační solidarity připravilo Zastoupení Evropské komise v České republice sérii seminářů o problematice EU určených pro občany nad 50 let.

Hlavním záměrem těchto seminářů je zprostředkování informací o členství České republiky v EU pro občany starší generace, kteří mnohdy nemají možnost se o této tématice vzdělávat.

Jeden z těchto seminářů se uskuteční i v Jihočeském kraji a to 23.2.2012 v prostorách Krajského úřadu Jihočeského kraje v Českých Budějovicích. Během semináře vystoupí se svými příspěvky zajímaví hosté z ministerstva práce a sociálních věcí či Ministerstva pro místní rozvoj. V průběhu semináře bude představen program Evropského roku 2012 a projekty zaměřené na věkovou kategorii 50+, které jsou podporovány z fondů EU.

Mgr. Vladimíra Pavlová, vedoucí pobočky Europe-direct

Seminář EU a My 50+ 23.2. 2012