Infosenior‎ > ‎

Nová Šedesátka.cz

přidáno: 25. 11. 2012 20:46, autor: Klub Aktiv, z.s. České Budějovice   [ aktualizováno 25. 11. 2012 20:48 ]

jako předčasný vánoční dárek

Jistě jste zaregistrovali sníženou funkčnost již více než tříletého webového řešení, které využívá Šedesátka.cz. Proto od 1. 12. 2012 se spouští na stejné adrese graficky velmi podobná, ale technicky zcela nová Šedesátka.cz - a pozor - bez reklam!

Co to znamená pro čtenáře? Dostanete stabilní prostředí s novými funkcemi, které budeme dále rozšiřovat, především o seznamku, inzertní rubriku a dlouho očekávané kluby pro samostatnou vzájemnou komunikaci těch, kdo jsou "stejné krevní skupiny".

Obsah původní Šedesátky bude dostupný jednoduchým tlačítkem - bannerem. Bude zakonzervován, ale neztratí se, můžete v něm listovat.

Nové prostředí jsme připravili tak, aby se jednoduše ovládalo - raději ale ke každé rubrice přiložíme podrobný návod.

Všichni čtenáři nové Šedesátky.cz, kteří budou chtít publikovat nebo komentovat, se budou muset znovu zaregistrovat - registrace nejdou převést. Registrace je i nadále bezplatná.

Některé z vás pustíme na nový web v předstihu, pošleme jim v nejbližších dnech soukromou zprávou adresu, na které je web zatím umístěn. Bude to proto, abychom vyzkoušeli, jak vám bude vyhovovat nové prostředí, případně co bude třeba změnit, upravit.

Sejdeme se 1. prosince 2012 na nové Šedesátce.cz!