Infosenior‎ > ‎

Recept seniorky roku 2015

přidáno: 7. 11. 2015 7:34, autor: Klub Aktiv, z.s. České Budějovice   [ aktualizováno 7. 11. 2015 7:35 ]
foto: Jan Šilpoch
Již osmý rok vede Anneliese Přikrylová (72) Klub seniorů v Rožnově pod Radhoštěm. Během jejího působení se počet členů vyšplhal ze tří stovek na osm set. Stále totiž přichází s něčím novým - založila smíšený pěvecký sbor, pak se dali rožnovští senioři na country tance. V roce 2013 zapojila klub do projektu Senzační senior a nyní s ním vyhrála plaveckou soutěž Přeplavme svůj La Manche. Založila Dámský klub, ale když do něj dámy přizvaly i pány, vznikl z toho Klub přátel dobrého vína. "Rozhodně nebuďte doma sami a nezaobírejte se jen svými problémy. Prožívejte každý okamžik naplno," prozrazuje seniorům recept na vitalitu.