INFO-COVID-19‎ > ‎

Bernard: Pár lidí dnes sešněrovává a byrokratizuje společnost a dělá ji impotentní

přidáno: 23. 5. 2020 22:50, autor: Klub Aktiv, z.s. České Budějovice

Stanislav Bernard 1. díl: Pár lidí dnes sešněrovává a byrokratizuje společnost – a dělá ji impotentní a sterilní Občas v našem pořadu hovoříme s lidmi, kteří jsou sice špičkovými odborníky, ale přesto je musím důkladněji představit, protože je znají jen jejich spolupracovníci nebo lidé z oboru. S naším dnešním hostem tento problém skutečně nemám. Je natolik známý, že jsem měla na chvíli nutkání jen zdvořile pozdravit a rovnou se začít ptát, protože jakékoliv představování je možná navíc. Ostatně posuďte sami, uděláme kvíz: Kdo se vám vybaví hned na první dobrou, když řeknu čtyři slova, která on sám o sobě tvrdí v reklamní zkratce: „Pivo dobré, majitel magor.“ Myslím, že mezi námi není mnoho těch, kteří už v tuto chvíli nevědí, že ve studiu sedí osobně Stanislav Bernard, majitel pivovaru Bernard. Celý rozhovor, včetně textového přepisu, na: https://www.kupredudominulosti.cz/ber...