Je čas na eleganci se značkou DEMEDAL

přidáno: 25. 2. 2021 4:45, autor: Klub Aktiv, z.s. České Budějovice   [ aktualizováno 25. 2. 2021 4:51 ]
Značka Demedal je nositelem exkluzívního trendu originálních potisků látek. Móda je neoddělitelným průvodcem našeho života. Móda určuje styl oděvů, bytového textilu, ale i pracovního stylu. Vždy nejlépe padne oděv, který se nechá na míru ušít. Originálním potiskem vhodné látky si dopřejete dokonalé a jedinečné dámské šaty – svatební, společenské, šaty do tanečních, tuniky, kabáty, kalhoty či třeba alespoň trička. Do divadel lze s úspěchem vytisknout látky na kostýmy. Bytový textil lze s úspěchem oživit krásným designem a hned máte nové tapety, ubrusy, přehozy na postele, paravány nebo závěsy.

Video na YouTube