Vítejte na stránkách zdravotního a kondičního cvičení

Milí přátelé, milé cvičenky!
Zveme vás do zrcadlového sálu Sokolovny na Sokolském ostrově. Dobrou kondici si můžete udržovat při pravidelném cvičení s Klubem Aktiv v našich kurzech kondičního a zdravotního cvičení.
Můžete si vybrat z různých kurzů v několika dnech v týdnu a podle svého zaměření a potřeb.

Lektorky zdravotního cvičení

Irena Mikesková

Stáňa Černá

Tak jako v uplynulém období, i tentokrát budeme zdravotní cvičení financovat sami. Částka za aktuální měsíc bude vybírána v tělocvičně vždy začátkem měsíce.
Při platbě na celý měsíc předem je stanovena cena 40 Kč za každou hodinu cvičení (mimo SM systém).
Pro ty z vás, kdo si chcete zacvičit třeba jen 1x za měsíc a nebudete chodit pravidelně bude 1 hodina cvičení za 50 Kč.
Sebou si vezměte ručník nebo deku na podložku, která je v tělocvičně k dispozici.

Úterý 10-11 h. Relaxační cvičení s Irenou Mikeskovou
Lektorka Irena Mikesková nabízí všestranné, jednoduché a příjemné cvičení, vedoucí ke zvýšení psychické odolnosti,
protažení a posílení svalů, zlepšení celkové rovnováhy a schopnosti koncentrace s prvky z Pilates, Tai chi...apod.
Moderní tréninkový systém založený na přirozeném pohybu bez doskoků a zatížení kloubů.
Cvičíme s váhou a odporem vlastního těla, protahujeme a posilujeme všechny partie.
Cvičení bude doprovázet relaxační hudba.

Čtvrtek 9-10 h. Cvičení se Stáňou Černou
Lektorka Stáňa Černá nabízí cvičení při relaxační hudbě, kterým předcházíme tuhnutí svalů v oblasti zad, bolestem
páteře a kloubů, zlepšíme svou pohyblivost a celkovou fyzickou kondici. Při cvičení se využívá váha vlastního těla.
Pro některé partie těla budou využívány prvky z jógy (pozdrav slunci), čínských cvičení (osm brokátů) i kalanetiky.

Pravidelné cvičení je šance na změnu k lepšímu a kvalitnějšímu životu!
To je dost významný důvod, pro který se vyplatí žít aktivně v každém věku.

Zdraví Jana Hartvichová
klubaktiv@gmail.com