Zdravotní cvičení

Milí přátelé, milé cvičenky!

Zdravotního cvičení s míči se koná vždy v úterý od 9 do 10 hod.v zrcadlovém sále Sokolovny na Sokolském ostrově .Cvičení vede paní Hermína Cimbálníková.

Naše lektorka nabízí cvičení, kterým předcházíme tuhnutí svalů v oblasti zad, bolestem páteře a kloubů, zlepšíme svou pohyblivost. Výhodou je, že cvičení můžeme provádět i v domácím prostředí. Je vhodné pro všechny, kteří chtějí začít pravidelně cvičit a k protáhnutí celého těla využít oblíbený velký gymnastický míč.

Noví zájemci vítáni!!! Jedna ukázková lekce je pro nové zájemce zdarma!

Zdravotní cvičení v Aktivu

S sebou si vezměte kromě cvičebního úboru a cviček také ručník nebo deku na podložku a menší měkký míč. Podložky a velké míče jsou v tělocvičně k dispozici.
Tak jako v uplynulém období, i tentokrát budeme zdravotní cvičení financovat sami. Budeme-li vycházet z loňských zkušeností, tj. průměrná účast a počet odcvičených hodin, potom bude cena stanovena na 35,- Kč za každou hodinu cvičení.
Částka za aktuální měsíc bude vybírána v tělocvičně vždy začátkem měsíce takto:
říjen      - 105,- Kč.
listopad - 140 - Kč
prosinec -105,- Kč

Cvičení je vhodné pro všechny, kteří mají chuť a potřebu se hýbat a vyplavit negativní emoce.

Pokud se chcete cítit dobře, přijďte se podívat a zacvičit si.

Zdraví Jana Hartvichová
klub.aktiv@gmail.com