23. 11. ČT Pozvánka na  Tvořivou dílnu suché plstění

Zveme vás na další tvořivé dopoledne ve čtvrtek 23.11. od 9:00 hod. v klubovně na nám. Přemysla Otakara II. 79/21, povede lektorka Hanka Pořádková tvořivou dílnou - Suché plstění.

Tato stará technika měla v našich tvořivých kurzech velmi dobrý ohlas a věříme, že i tentokrát pro vás bude práce s vlnou lákadlem. Budeme vyrábět náušnice, náramky nebo korále, které mohou být originálním vánočním dárkem.

Připravte se na poctivou ruční práci. Na kurzu plstění ovčí vlny budete pracovat s krásným materiálem, na výběr budete mít mnoho barev. K suchému plstění potřebujete v podstatě jen ovčí rouno, jehlu a kousek molitanu. Speciální jehly mají drobné zářezy, díky kterým se rouno za ně zachycuje a opakovaným propichování a tím dochází k jeho zplstění bez použití vody. Výsledek vaší práce stojí za to a plstěné šperky udělají každému radost. Navíc jejich výroba není finančně náročná. Vše potřebné pro vás bude v naší klubovně připraveno.

Ukázka suchého plstění na- https://youtu.be/GlY9f3a90pI

Cena kurzu - 150 Kč pro členy Klubu Aktiv, pro ostatní 250 Kč.

Počet účastníků kurzu je omezen, přednost mají členové Klubu Aktiv.

Přihlaste se pomocí elektronické přihlášky níže

Suché plstění s Hankou 23.11.

Podívejte se na krátkou videoukázku níže:

TENTO PROJEKT SPOLUFINANCUJE STATUTÁRNÍ MĚSTO ČESKÉ BUDĚJOVICE