Pozvánka na komentovanou prohlídku výstavy PÁ 9. 2. 13h

"Voda, téma bez břehů - Voda pro život i pro radost"

Vážení přátelé,

zveme Vás na komentovanou výstavu, kterou ve spolupráci se Statutárním městem České Budějovice připravili Milan Binder, Daniel Kovář a Tomáš Hobizal.

Na výstavě nahlédnete do bohaté historie budějovických vodovodů a aby to nebylo jen technické vzpomínání, pozvání platí i k části výstavy věnované vodním radovánkám - koupání, kašnám a fontánám.

Voda je neocenitelným a nenahraditelným prvkem kvality našeho života. Každý si jistě uvědomuje, že bez vody by nebyl život, a proto je potřeba s vodou zacházet hospodárně a šetrně. Naše město se historicky až do 60. let 20. století potýkalo s problematickým zásobováním kvalitní pitnou vodou.

O tom všem a další spoustě zajímavostí z našeho města se můžete dovědět na komentované výstavě, kterou nás provede milovník vody a všeho co s ní souvisí Tomáš Hobizal.

Výstava se koná v  Radniční výstavní síni, nám. Přemysla Otakara II. 1/1, České Budějovice.

Komentovaná prohlídka začíná ve 13:00 hod., pro členy Klubu Aktiv je zdarma, pro ostatní je vstupné 60 Kč.