ST  6. 3. "Lítá v tom "

Komedie / Romantický

Česko / Slovensko, 2023, 100 min

Režie: Tomáš Dianiška

Scénář: Tomáš Dianiška, Dénes Orosz (původní scénář) (více)

Kamera: Tomáš Juríček

Hudba: Michal Šupák

Hrají: Kristína Svarinská, Kryštof Hádek, Taťjana Medvecká, Anna Polívková, Filip Rajmont, Sandra Nováková, Jakub Albrecht, Miroslav Noga, Marek Geišberg

Obsah filmu

Romantická komedie o tom, co všechno se může stát, když se zapletete do jedné nevinné lži. Hlavní hrdina chce naposledy potěšit svou nemocnou maminku, která touží po vnucích. Přesvědčí proto těhotnou sousedku a bývalou striptérku, aby sehrála jeho dívku a nastávající ženu. Maminka se ale zázračně uzdraví a strhne se lavina nedorozumění a karambolů a několik životů se převrátí vzhůru nohama. Do udržení lži jsou totiž postupně zataženi další členové rodiny, přátelé, kolegové z práce a vůbec každý. (Bontonfilm)

Více o filmu: https://www.csfd.cz/film/1308259-lita-v-tom/prehled/

Trailer: https://youtu.be/HsRJz0yZg-U?si=KjsrbReOpL62Squf

Hodnocení filmu:

ČSFD:       57 %

IDNES       40 %

Recenze filmu Spáčilová

INFORMACE O REZERVACI VSTUPENKY

Poslední dobou se nám stalo, že filmové představení bylo vyprodáno. Abyste měli jistotu, že představení uvidíte,

můžete si vstupenku  rezervovat telefonicky na bezplatné lince 800 288 288. Volat můžete denně od 10 do 19 hod.

Nebo si můžete vstupenku zakoupit v předprodeji v pokladně CineStar IGY denně 30 minut před zahájením první projekce filmu.

Pokud se první film promítá  od 13h, pokladna bude otevřena již od 12:30 h.

Sál budeme mít pro 190 diváků.

Informace pro členy Filmového klubu Aktiv:

Vstupné pro členy  Filmového klubu na film  v kině CineStar  je OD BŘEZNA  2023  100,- Kč,

V kině CineStar na Pražské tř. jsme vám k dispozici před promítáním od 13:00 hod.

Členové FKA:

Platný průkaz člena filmového klubu noste s sebou na každé představení k předložení v pokladně kina.

Pokud jste tak již neučinili, uhraďte laskavě před zahájením projekce filmu členský příspěvek na rok 2023, který činí 100- Kč,

Noví zájemci o členství ve Filmovém klubu Aktiv si mohou před projekcí zakoupit průkazku člena FKA za 100,- Kč