Filmový klub Aktiv zve na film "Po čem muži touží" 19.12.

Datum přidání: Dec 14, 2018 11:36:19 PM

Vážení přátelé Filmového klubu Aktiv,

zveme vás do multikina CineStar v IGY, Pražská tř. ve středu 19.12. od 14:30 hod.

Nabídneme shlédnutí posledního filmu v letošním roce

Po čem muži touží

Komedie, český film, 2018, 95 min

Režie: Rudolf Havlík

Scénář: Rudolf Havlík, Radka Třeštíková

Kamera: David Ployhar

Hudba: Ondřej Konvička

Hrají:

Anna Polívková, Jiří Langmajer, Matěj Hádek, Táňa Pauhofová, Jiří Havelka, Lenka Vlasáková, Sara Sandeva, Lucie Polišenská, Andrea Hoffmannová, Oldřich Navrátil, Naďa Konvalinková, Lucie Šteflová, Jakub Volák, Ester Kočičková, Jana Synková, Pavla Tomicová, Jiří Maryško, Dominika Myslivcová, Richard Jaroslav Müller, Evelyna Steimar

Charismatický cynik Karel Král (Jiří Langmajer), trochu šovinista a sarkastický sympaťák, na kterého ženy letí, je šéfredaktorem časopisu Playboy. Jednoho dne jeho nezávazný způsob života utrží hned několik ran. Dostane výpověď kvůli průšvihům a poklesu prodejnosti časopisu, bývalá manželka a dcera (Andrea Hoffmannová a Sara Sandeva) ho opět naštvou, neznámá žena mu nabourá auto a na jeho místo je dosazena pohledná mladá šéfredaktorka Leona (Táňa Pauhofová). Karel vyřeší problémy po chlapsku – společně s nejlepším kamarádem Čestmírem (Matěj Hádek) se opije a v dobrodružné noci si přeje, aby se stal ženou, protože „ženský to mají v životě mnohem jednodušší a on je na tom kvůli nim bídně.“ Ráno Karel zjistí, že následkem noční alkoholické „jízdy“ a zásahem vědmy Zoltany (Pavla Tomicová) se stal ženou (Anna Polívková). Ovšem pouze fyzicky. Karel se jako Karla musí vyrovnat nejenom se vzhledem, ale hlavně se naučit fungovat v ženském těle a zjistit, zda to mají ženy opravdu snazší? (CinemArt)

V lednu budeme promítat filmy dvakrát a to 16.1.2019 film Zrodila se hvězda s lady Gaga a 30.1.20119 pak promítneme film Bohemia Rhapsody, který je oslavou rockové skupiny Queen, jejich hudby a především Freddieho Mercuryho.

Průkaz člena Filmového klubu Aktiv si můžete koupit před zahájením promítání. 

V multikině CineStar vám budeme k dispozici od 14:00 hod.

Pokud již jste členy FKA, přineste si průkaz s sebou.

Příjemnou zábavu přeje

Ing. Marie Adamová

Klub Aktiv, z.s.

Jirsíkova 243/2, České Budějovice