11. 4. ČT Pozvánka na  Tvořivou dílnu s Hankou

"Strom štěstí

Vážené dámy, milé tvořilky,

nabízíme vám další tvořivé dopoledne. Tentokrát budeme drátováním vyrábět "šperk" - strom života. Strom života je univerzální symbol, který překračuje náboženství a kultury. Zobrazen bývá s rozprostřenými větvemi a kořeny, které v kruhu symbolizují spojení mezi nebem a zemí.

Nošení tohoto symbolu není jen módní trend, pro nositele znamená mnohem víc.

Zveme vás ve čtvrtek 11. dubna od 9:00 hod. do klubovny spolku na nám. Přemysla Otakara II. 79/21.

Materiál - zlomky polodrahokamů: karneolu, červeného jaspisu, opalitu, růženínu, avanturínu, tygří oko včetně bižuterních postříbřených drátků - bude pro vás připraveno.

Při výrobě šperků budete používat ploché kleště bez vroubků, kulaté ketlovací kleště a štípačky. Tyto pomůcky máme v omezeném množství.

Pokud některé z těchto nářadí vlastníte, přivítáme, když si je přinesete na kurz sebou.

Cena tvořivé dílny - 160 Kč pro členy Klubu Aktiv, pro ostatní 200 Kč.

Počet účastníků tohoto tvoření: max 10 osob.

Přihlaste se pomocí formuláře přihlášky níže.

REZERVACE místa na drátkování s Hankou ČT 11.4.

Kurzovné můžete uhradit do 11.4. bankovním převodem na účet  u FIO Banky č. 2000170252/2010,

variabilní symbol je vaše tel. číslo, do poznámky uveďte své příjmení + "drátkování".

V hotovosti můžete zaplatit ve čtvrtek před zahájením dílny.

Počet účastníků kurzu je omezen, přednost mají členové Klubu Aktiv.

Na tvořivou dílnu vás zve

Hanka Pořádková a Jana Hartvichová

TENTO PROJEKT SI FINANCUJÍ ČLENOVÉ SPOLKU KLUB AKTIV V PLNÉ VÝŠI