REGISTRAČNÍ A VÝDEJNÍ MÍSTO PRO SENIOR PASY

CO JSOU SENIOR PASY?

Karta Senior Pas je určena pro občany kteří dovršili 55 let. Karta je nepřenosná a platná pouze pro svého držitele (registrace jednotlivce). Registrace párů a rodin není možná. O kartu pro svého seniora mohou požádat i jeho blízcí (partner, rodina, přátelé...).

Senior Pas je slevový marketingový projekt. Jedná se o systém slev na výrobky a služby poskytované držitelům karet Senior Pas. Slevy jsou z oblasti zdravotnictví, lázeňství, wellness, cestování, muzea apod. Karta je zájemcům vydávána zdarma. Nabízené slevy od více jak 2200 poskytovatelů ve výši 5 – 50% jsou primárně zaměřeny na zdravotnictví, lázeňství, wellness, cestování, stravování, ubytování, vzdělání, muzea, galerie, ale i spotřební nákupy.

SENIOR PASY přináší celoroční slevy v rozsahu 5–50 %, doplněné navíc o sezónní a bonusové slevy v oblastech:

• zdravotnictví, lázeňství, wellness

• cestování, stravování, ubytování

• vzdělání, muzea, galerie

• spotřební nákupy

Jak získáte slevovou kartu Senior pas?

Klubu Aktiv je registračním a výdejním místem pro slevové karty SENIOR PAS.

Vyplňte ONLINE a odešlete TENTO REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

O kartu mohou požádat i blízcí seniora (partner, rodina, přátelé)

Pokud budete mít dotazy podívejte se na http://www.seniorpasy.cz/cs/otazky.php nebo napište na klub.aktiv@gmail.com