Fotogalerie 2013

V úterý 17.12. proběhla v Jihočeské vědecké knihovně závěrečná přednáška Virtuální univerzity třetího věku. Všichni zájemci se mohou hlásit na další cyklus přednášek na téma "Evropské kulturní hodnoty", který bude zahájen 4. února od 9,30 hod. 

V úterý 10.12. byla slavnostní vernisáží zahájena výstava fotografií soutěže nazvané "Náš život v Evropě". Máme velkou radost, že v první desítce soutěžících se umístili hned čtyři naši členové: Terezka Polanková(10), Marie Ludvíková(9) a Jirka Lahodný(5,4,2).

Kulturou prodchnutou adventní sobotu 7.12. jsme prožili v Praze. V Muzeu hudby jsme poslouchali klavír, na který hrál Mozart, v Muzeu Kampa jsme se setkali s paní Medou Mládkovou a vyvrcholením bylo předávání ceny Senior roku v Pražské křižovatce, na které nás pozvala paní ředitelka SENSEN Boženka Jirků. S vánočně vyzdobenou Prahou jsme se loučili v pozdní večer.

V pátek 29.11.2013 jsme si prošli nově otevřenou naučnou stezku v areálu Zemědělské fakulty. Poděkování patří panu prof. Čermákovi, za vysoce odborný a zároveň poutavý a zajímavý výklad o spojení člověka s krajinou.

29.10.2013 zkušená lektorka PhDr. Stanislava Podžorná - psycholožka, specialista na metody k obnově sil interaktivní formou prezentovala pravidla mezilidské pohody a nácvik relaxace.