Poznávací zájezdy s Klubem Aktiv

Spolek Klub Aktiv organizuje jednodenní turistické výlety po Jihočeském kraji i vícedenní poznávací zájezdy v tuzemsku i zahraničí.
Poznávací zájezdy pro starší dospělé mají mnoho pozitivních přínosů. Může to být skvělý způsob, jak se seznámit s novými místy, nebo je znovu navštívit po mnoha letech. Je to příležitost zůstat aktivní a stýkat se s novými lidmi, získat informace o nových kulturách a místech. Účastníci mohou vidět památky, o kterých četli nebo slyšeli a poznat lidi z jiných krajů nebo  částí světa. To může být velmi obohacující zkušenost a může pomoci seniorům rozšířit jejich obzory.

Poznávací zájezdy mohou být také skvělým způsobem, jak zůstat aktivní. Účastníci mohou chodit po památkách a účastnit se různých aktivit. To může pomoci seniorům zůstat zdraví a fit.

Poznávací zájezdy mohou být také skvělým způsobem, jak se stýkat s novými lidmi. Účastníci se mohou setkat s lidmi z různých částí světa a seznámit se s novými přáteli. To může být skvělým způsobem, jak zůstat společensky aktivní. Samozřejmě existují i ​​některé výzvy spojené s poznávacími zájezdy pro seniory. Může být náročné na cestování a může být drahé. Poznávací zájezdy mohou být pro seniory velmi cennou zkušeností. Mohou jim pomoci zůstat aktivní, učit se novým věcem a stýkat se s novými lidmi.

Podívejte se níže na skvělou prezentaci výletních míst v ČR a napište nám, kam byste se rádi jeli podívat.

Komentovaná prohlídka Archeoskanzen Trocnov 2.6.

Rafty splutí Vltavy ze Zlaté Koruny do Boršova 29. 5. 2023

Pelhřimov,  Muzeum rekordů
závěrečný seminář VU3V 23. 5

Komentovaná prohlídka nové expozice tvrz Žumberk 9. 5.

Komentovaná prohlídka Anežského kláštera 13. 4.