13.4.  15:00h "Trosečnice

Trosečnice

Překlad: Kateřina Holá. Režie: Jakub Nvota.

Veronika Žilková, Anna Kulovaná, Pavlína Mourková, Kateřina Peřinová

Ženské drama s prvky černého humoru, jehož postavy jsou plné křehkosti a zranitelnosti, ale i žárlivosti a neschopnosti se konfrontovat přímo. Čtyři úspěšné manažerky ztroskotají v rámci teambuildingové akce na pustém ostrově. Naráz jsou překvapené, že si nemohou ve stresu zaskočit na oběd, častují se cynickými vtípky. Čtyři ženy s nejrůznějším rodinným zázemím. V průběhu pobytu pomalu odkrývají pozadí svých životů a ocitají se v náročných situacích, které na ně přežití na pustém ostrově klade...

Rezervujte si autobusový zájezd na představení TROSEČNICE za 700  Kč.  V ceně je doprava autobusem.

Autobusový zájezd pořádá sociální zdravotní komise města RUDOLFOV. Autobus bude stavět po 9 hodině na Mariánském náměstí v ČB. Vstupenky vám předá a informace o zájezdu podá  naše členka spolku Zdeňka Klabouchová telefon: 603 862 296