22. 2. ČT Pozvánka na  Tvořivou dílnu s Hankou

"Malování mandal

Milé tvořilky,

mám radost, že vás mohu pozvat na první tvořivou dílnu v letošním roce.

Ve čtvrtek 22. února od 9:00 hod. budeme s lektorkou Hankou Pořádkovou v klubovně spolku na adrese nám. Přemysla Otakara II. 79/21, ČB malovat mandaly. Po sérii dřívějších tvořivých  dílen - enkaustika, suché plstění, drátkování a dalších, vás zveme ke společnému tvoření mandal, které jsme v našem klubu zatím nemalovali.

Co se pod staroindickým názvem mandala skrývá:

- kruhový ornament, který se objevuje ve všech dobách a kulturách

- je to nadčasový symbol jednoty a rovnováhy

Mandaly budeme malovat na malá malířská plátna akrylovými barvami a pro začátek zvolíme techniku tečkování:

Tečkování je malířská technika, kdy za pomocí kulatých tečkovacích nástrojů nebo kulatých pomůcek a akrylové barvy vzniká vytečkované dílo. Tečkování je metoda zaměřená na preciznost, důslednost a je i velmi uklidňující. Zvládnou ho i lidé, kteří mají pocit, že neumí malovat, přesto mají touhu tvořit a dělat kreativní ruční činnost.

V našem kurzu si namalujete dvě mandaly, vše potřebné bude pro vás připraveno.

Cena kurzu: 100 Kč

Kurzovné můžete zaplatit bankovním převodem na účet  u FIO Banky č. 2000170252/2010,

variabilní symbol je vaše tel. číslo, do poznámky uveďte své příjmení + MANDALA.

V hotovosti můžete zaplatit před zahájením dílny, nejpozději ve čtvrtek 22. února.

Členové Klubu Aktiv mají přednost před ostatními zájemci.

TENTO PROJEKT SI FINANCUJÍ ČLENOVÉ SPOLKU KLUB AKTIV V PLNÉ VÝŠI