28. 3. ČT Pozvánka na  Tvořivou dílnu s Hankou

"Malování velikonočních mandal"

Milé tvořilky,

zveme vás na další tvořivou dílnu na malování mandal akrylovými barvami na velikonoční vejce ČT 28.3. v 9 hod.

v klubovně spolku na adrese nám. Přemysla Otakara II.79/21, ČB s lektorkou Hankou Pořádkovou.

Mnohé z vás si tuto nenáročnou zajímavou techniku už vyzkoušely a nyní budete mít možnost namalovat si originální velikonoční vejce.

Přineste si sebou dva nebo i více výfuků vejce, vše ostatní pro malování pro vás bude připraveno,

včetně výfuků namalovaných podkladovou černou barvou.

Cena kurzu je 100 Kč pro členy spolku a 150 Kč pro ostatní.

Kurzovné můžete zaplatit bankovním převodem na účet  u FIO Banky č. 2000170252/2010,

variabilní symbol je vaše tel. číslo, do poznámky uveďte své příjmení + MANDALA.

V hotovosti můžete zaplatit před zahájením dílny, nejpozději ve čtvrtek 28. března.

Členové Klubu Aktiv mají přednost před ostatními zájemci.

Počet míst je v tomto kurzu omezen, přihlašte se pomocí přihlášky níže

Cena kurzu: 100 Kč pro členy Klubu Aktiv,  150,-Kč pro ostatní

V hotovosti můžete zaplatit před zahájením dílny, nejpozději ve čtvrtek 23. března.

Členové Klubu Aktiv mají přednost před ostatními zájemci.

TENTO PROJEKT SI FINANCUJÍ ČLENOVÉ SPOLKU KLUB AKTIV V PLNÉ VÝŠI