7. 3. ČT Pozvánka na  Tvořivou dílnu s Hankou

"Malování mandal na kamínky"

Na tvořivé dílně se budeme věnovat malování mandal. Tentokrát na kameny a kamínky. Jestli vám na vašich toulkách padl do oka nádherně pomalovaný kamínek, možná jste se ho báli sebrat.

Od toho tam ale je!

Účelem malovaných kamenů je udělat radost těm, kteří je najdou. Ještě lepší potom je, když sami malujete

a když za jeden kamínek, který si vezmete, dáte „do placu“ nějaký svůj.

A právě malování kamínků - jednoduchých mandal, se v naší tvořivé dílně naučíte.

Ve čtvrtek 7. března od 9:00 hod. budeme s lektorkou Hankou Pořádkovou v klubovně spolku na adrese nám. Přemysla Otakara II. 79/21, ČB

malovat mandaly na kamínky. Po dvou kurzech malování na plátýnko, využijeme tento přírodní materiál.

Malovat budeme tečkovací technikou akrylovými barvami, které pro vás budou připraveny.

Pokud máte zásobu svých hezkých kamínků, vemte si je sebou.

Vše potřebné pro malování bude pro vás připraveno.

Cena kurzu: 100 Kč pro členy Klubu Aktiv,  150,-Kč pro ostatní

Kurzovné můžete zaplatit bankovním převodem na účet  u FIO Banky č. 2000170252/2010,

variabilní symbol je vaše tel. číslo, do poznámky uveďte své příjmení + MANDALA.

V hotovosti můžete zaplatit před zahájením dílny, nejpozději ve čtvrtek 29. února.

Členové Klubu Aktiv mají přednost před ostatními zájemci.

TENTO PROJEKT SI FINANCUJÍ ČLENOVÉ SPOLKU KLUB AKTIV V PLNÉ VÝŠI