Rafty Vltava 2017

Datum přidání: Jun 12, 2017 5:35:27 PM

Vážení přátelé, srdečně Vás zveme na jednodenní vodácký výlet v ​ pondělí ​26. ​6.  ​2016​Společné AHÓÓJ si zavoláme na úseku Vltavy z ​Českého Krumlova do Boršova. Sraz účastníků je v ​6,50 hod. na ​autobusovém nádraží v ​ Č. Budějovicích , ​stanoviště č. ​2​Autobusem odjezd v 7,00 hod. se dopravíme do Č. Krumlova, kde se nalodíme ​do raftových člunů.Raft je pro 6 osob a v každém člunu bude jeden vodácký instruktor. ​Naše letošní trasa bude: ČK - Zlatá Koruna - oběd - opět opékání buřtůZlatá Koruna - Dívčí KámenDívčí kámen - Boršov - příjezd asi v 18,30 hod.Cena vodáckého výletu je ​290,- /pro člena Klubu Aktiv a ​350,- Kč pro ostatní účastníky​.​

V ceně je obsaženo zapůjčení raftů, plovacích vest, ​vodotěsných barelů, doprava ​autobusem do ČK​, ​buřty s příslušenstvím a vodácký digestiv.

​Pokud nám vyjde počasí, můžete se těšit na nejkrásnější vodácký úsek řeky Vltavy, prohlédnete si neopakovatelný Č. Krumlov z hladiny řeky a zažijete bezpečné vzrušení projíždění šlajsen.

Na fotografie z ​minulých vodáck​ých výlet​ů​ se můžete podívat zde:

Fotografie rafty Vltava​ 2013

​Fotografie rafty Vltava​ 2014

Fotografie rafty Vltava 2016​

Hlaste se všichni, kdo máte vodáckou touhu užít si nádherné řeky obklopené překrásnou přírodou,

zažít vodácké kamarádství a nespoutanost vodního toku.

Protože je k dispozici omezený počet volných míst, budou přihlášky přijímány v pořadí, jak se budete přihlašovat ve formuláři níže.​ ​Přednost mají členové Klubu Aktiv.

KLIKNUTÍM ZDE SE PŘIHLASTE NA VODÁCKÝ VÝLET