5. 5. NE  14:00h muzikál "GALILEO"

Více informací o muzikálu najdete na webu https://www.hybernia.eu/predstaveni/galileo/

Jeden z nejúspěšnějších tuzemských muzikálů v původním hvězdném obsazení! Láska, vášeň, intriky, nenávist i romantický boj jedince proti společnosti. Muzikál Galileo ohromuje výpravnými kostýmy a netradiční scénografií.

Jeden muž, jedna pravda, jedno slunce, jedno náboženství, jedna láska, jedna země, jedna otázka, jedna odpověď, a přece se točí – a co jsi schopen obětovat ty?

Tři tisíce let trvalo, než se našel člověk, který dokázal, že pohyb Slunce po obloze je pouze zdánlivý, že ve skutečnosti Slunce stojí a je to Země, jež se otáčí. Roku 1564 se ve Florencii narodil muž, který Slunce zastavil už navždy. Ten muž se jmenoval Galileo Galilei.

Velká láska, velká pravda, napínavý příběh plný zvratů a romantický boj jedince proti společnosti. Muzikál Janka Ledeckého v režii Šimona Cabana patří k nejlepším původním českým muzikálům. Divákům nabízí silný dramatický příběh a výjimečné pěvecké výkony a písně, které se od prvního uvedení už staly hity. Galileo je opřený o silný příběh, ve kterém diváci najdou vše, za čím na muzikály tak rádi chodí.

Délka představení 2 hodiny 10 minut včetně přestávky

Cena vstupenky 349,-Kč  (původní cena 499,- Kč) Rezervujte si vstupenku pomocí formuláře níže