Přednáška "Síla našich pocitů a myšlenek" 7.4.

Datum přidání: Mar 27, 2016 9:46:16 AM

Zveme Vás na přednášku terapeutky Aliany Clarté, která se uskuteční v KK Horká vana, Česká 7, ČB,  ve čtvrtek 7. dubna od 16 hod.

Vstupné 50,- Kč

Dnes je již vědecky dokázané a změřené, že každý člověk vyzařuje nějakou energii. Na síle a charakteru této energie závisí to, co do našeho života přichází. Onu energii, kterou vyzařujeme, tvoří naše pocity. To co převážně ze sebe do okolí vysíláme, to jak se cítíme, to se nám v různých podobách vrací. Když se převážně cítíme šťastní, pak se nám dějí daleko šťastnější věci. Druzí se na nás usmívají, šťastné náhody nám vstupují do života, věci, které neměly řešení se jakoby zázrakem řeší. Když naopak "jedeme na špatné vlně", najednou se vše tak nějak samo kazí. Potkáváme protivné lidi, nic nevychází, autobusy nám ujíždějí před nosem..atd Málokdo si uvědomuje, že tyto stavy závisí na našich pocitech, že si všechny události v životě vytváříme svým rozhodnutím, jak se budeme cítit. Možná se vám nezdá, že můžeme své pocity ovlivňovat, ale je to tak. Ovlivňujeme je svými myšlenkami. A buď je ovlivňujeme vědomě, nebo nevědomě. Ale ovlivňujeme je tak, či tak. Tento zákon a mechanismus se nemění s tím, zda tomu věříme či ne. Většinou ve svém životě můžeme ovlivnit daleko více věcí, než si myslíme :-)

O lektorce Alianě ClartéPracuji jako terapeutka a průvodkyně pro ty, kteří chtějí ve svém životě něco změnit. Spolupracuji s MUDr. Michaelou Šimkovou v rámci psychosomatiky, pořádáme kurzy sebepoznání s převážným důrazem na praktické využití v každodenním životě. Jsem matkou čtyř dětí, z nichž nejstaršímu je dnes devatenáct let a nejmladšímu jedenáct. Všechno co lidem povídám a učím je, prošlo mojí osobní praxí. Nejvíce mě zajímá a baví, jak všechna moudra a krásné myšlenky žít každý den. Co to obnáší? Jak je krok po kroku uvést v život. Je krásné se dozvědět třeba "přijměte sami sebe" nebo "otevřete své srdce". Ale co to znamená minutu po minutě každý den? Jak to udělat? Jak propustit vše, co mi v tom brání a hlavně jak přijít na to, co mi v tom brání? Mým cílem nejsou dlouhodobá rozvleklá setkání, ale naopak. Co nejrychlejší a nejúčelnější porozumění sami sobě - svým myšlenkám, pocitům a jednání. Napojení se na svůj vnitřní navigační a sebe uzdravující systém tak, abychom si dokázali smysluplně poradit pokud možno v každé životní situaci.