Zahajujeme kurz Angličtiny pro začátečníky 11.2.2019

Datum přidání: Feb 10, 2019 11:51:27 AM

Zveme vás na zahájení jazykového kurzu ANGLIČTINA PRO ZAČÁTEČNÍKY

v pondělí 11.2. od 9 hod. v KD Slavie , Jirsíkova 2, ČB. 

Znalost jazyků bystří mozek! S námi se domluvíte bez stresu a při dobré náladě. Učivo probíráme pomalu, zpravidla u kafíčka nebo čaje a hodně opakujeme. Vyučujeme v malých skupinkách. Tempo výuky je přizpůsobeno účastníkům a jejich úrovni znalostí tak, abyste se cítili prima. Do kurzu můžete nastoupit i během školního roku. (Najdeme vám nejvhodnější skupinku a absolvujete zkušební lekci.)

Jazykové kurzy angličtiny a němčiny probíhají od února do května v Kulturním a spolkovém domě Slavie, Jirsíkova 2. Jsou vedeny zkušenými lektory. Zájemci z řad seniorů absolvují v průběhu 12 týdnů 12 lekcí po 90 minutách (1x týdně). 

Kurzovné je 1000,- Kč pro členy Klubu Aktiv a 1100,- pro ostatní. 

Tempo výuky odpovídá požadavkům a potřebám účastníků. Jsou voleny takové metody a techniky výuky, které účastníky motivují a jsou pro ně příjemným zážitkem. Kurzy jsou jednou z příležitostí, jak se seznámit a pravidelně se setkávat s vrstevníky podobných zájmů.

Oba jazykové kurzy, jak anglický, tak německý probíhá v úrovni pro začátečníky, mírně pokročilé a konverzační.Informace o aktuálních termínech jednotlivých kurzů vám poskytne Mgr. Iva Matoušová tel. 777 560 194. nebo na http://www.klubaktiv.cz/nabidka_kurzu