17. ročník Pohádkový les CESTA DO MINULOSTI 30.5.

Datum přidání: May 29, 2015 8:34:27 AM

Milé děti, milí rodiče,předpověď počasí je na sobotu 30. května příznivá, mělo by se objevit sluníčko. Přesto doporučujeme pevnou obuv vhodnou do lesa. Zejména v závěrečné části cesta klesá a po předchozích deštích může klouzat. Do Pohádkového lesa se mnoho rodičů vydává i s kočárkem a celou trasu bez potíží projedou. Je však nutné zvolit kočárek vhodný na lesní cestu, kde jsou kořeny, kameny a jiné nerovnosti. A dobrá obuv platí v tomto případě dvojnásobZměny na trase Pohádkového lesa:První změnu jsme museli udělat hned na začátku. Jak vidíte na fotografii, tradiční stanoviště v Rudolfovském lomu nebude. Obec Jivno prodala pozemky firmě LUMOS s.r.o. vlastněné bývalým starostou Jivna, panem Lumírem Dvořákem a paní Miloslavou Dvořákovou. Pozemky na stavbu byly prodány za 20,- Kč/m2. Vlastníci pozemku nechali u vstupu do lomu instalovat zátaras znemožňující vstup. „Rudolfovský lom“ je registrován jako významný krajinný prvek. O hospodaření obce Jivno s obecními pozemky vysílala Česká televize několik pořadů, které určitě stojí za shlédnutí. Tady jsou dva z nich:http://www.ceskatelevize.cz/porady/10782831463-nedej-se-plus/214562248410029-boj-o-rudolfovske-udoli/

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/regiony/268632-jivno-ma-uzemni-plan-u-rudolfovskeho-potoka-se-bude-stavet/

Milé děti, milí rodiče

předprodej účastnických karet byl ukončen. Karty neprodané v předprodeji si můžete zakoupit ve startovním stanu Pohádkového lesa na konečné stanici autobusu MHD linky č. 21 v Rudolfově u kostela.

Všechny karty na dopoledne byly vyprodány v předprodeji, přijeďte proto až po 12. hodině.

Od pátku 29.5. až do neděle 31.5. jsou všichni pořadatelé Pohádkového lesa v Rudolfově. V této době proto nemůžeme odpovídat na Vaše případné emailové dotazy.

Přejeme Vám mnoho pěkných zážitku na Cestě do minulosti.

Adresa pro zasílání zpráv pořadatelům Pohádkového lesa: pohadkovyles@kct.cz

Více informací na:

http://www.pohadkovyles.jecool.net/

Přehled volných karet pro start:

http://www.pohadkovyles.jecool.net/index.php/pohadkovy-les-2015

http://www.pohadkovyles.jecool.net/index.php/pohadkovy-les-2015/informace-pro-uastniky