AFK vás zve na film  "STÁŽISTA" středa 27.1.

Datum přidání: Jan 17, 2016 8:40:34 AM

Stačí říci, že Stážistu natočila americká sestra Marie Poledňákové, režisérka Nancy Meyersová. Dáma, jež neurazí ani nenarazí.

Její komedie Past na rodiče, Nějak se to komplikuje, Prázdniny, Lepší pozdě nežli později či Po čem ženy touží mají společný nátěr vzájemného pochopení, sblížení a usmíření různých pohlaví i generací. Meyersová si osvojila spíše televizní způsob vyprávění, nezaplňuje plátno originálními filmařskými nápady, nýbrž vlídnými, rozumnými, slušně situovanými i slušně vychovanými lidmi, kteří to v zásadě vždycky myslí jenom dobře, třebaže páchají dojemně úsměvné pošetilosti.

Komedie

USA, 2015, 121 min

Režie: Nancy Meyers

Scénář: Nancy Meyers

Kamera: Stephen Goldblatt

Hudba: Theodore Shapiro

Hrají: Anne Hathaway, Robert De Niro, Nat Wolff, Rene Russo, Adam DeVine, Zack Pearlman, Anders Holm, Drena De Niro, Andrew Rannells, Reid Scott, Linda Lavin, Liz Holtan, Frazer Brown, Maria Di Angelis, Leah O'Donnell, Doris McCarthy, Cris Williams, Christine Evangelista, Christina Scherer

(další profese)

Vážení přátelé filmového umění,zveme Vás na další projekci *Akademického filmového klubu*nejen pro seniory.Promítat budeme ve středu 27. ledna 2016 od 14.30 hod. v multikině CineStar v Českých Budějovicích M. Horákové film STÁŽISTAVe filmu hraje Robert De Niro sedmdesátiletého vdovce, který si uvědomil, že odchod do důchodu není až tak skvělý, jak se říká. Využije příležitosti vrátit se znovu do hry a stane se vedoucím stážistou módního webu, který založila a provozuje Jules Ostinová (Anne Hathaway). Robert De Niro v bláznivé komedii hraje Stážistu | (2:21) | video: Freeman Ent.

Více informací např. na československé filmové databázi:

ttp://www.csfd.cz/film/383682-stazista/prehled/

S přáním hezký dnů a pěkného filmového zážitku

Ing. Marie Adamová