Nabídka relaxačního pobytu maďarské termální lázně Sárvár 13.-17.5.

Datum přidání: Feb 19, 2018 4:55:27 PM

Vážení přátelé,ve spolupráci s cestovní kanceláří PET-TOUR s.r.o. z Benešovajsme pro Vás připravili mimořádně výhodnou nabídku relaxačního pobytu v lázeňském maďarském městě Sárvár v termínu 13.5. – 17.5. 2018, 5 dní za cenu 6 500,- KčTermální lázně Sárvari Gyógy-és Wellnessfürdö s více než 5 000 m2 vodní plochy jsou krytou chodbou spojeny s hotelem. Díky rekonstrukci v roce 2010 se lázně staly zařízením, které nabízí rekreaci i odpočinek. Nachází se zde kryté i polokryté zážitkové bazény a bazény s léčivou vodou.Termální voda dvou sárvárských pramenů (alkalická uhlovodíková voda a druhá s velkým obsahem soli) je vhodná pro léčení nemocí pohybového ústrojí, revmatických a gynekologických potíží, slouží i k rehabilitacipo úrazech a sportovních zraněních.

V hotelu strávíte 4 noci za cenu pouze 3 nocí, to znamená jedna noc zdarma. Ubytování je ve dvoulůžkových pokojích. V ceně zájezdu je polopenze formou švédských stolů + doprava z Českých Budějovic,+ celodenní vstupy do termálů+ župany na pokoji + pokoje jsou velmi dobře vybaveny: televize, wifi zdarma, trezor, fén, minibar atd.Cena nezahrnuje: pobytovou lázeňskou taxu cca.1,7 EUR/osoba/noc/ V čem je tato nabídka mimořádná?Členům spolku Klub Aktiv přispěje 100,- KčPodle informací cestovní průvodkyně Mileny Pospíšilové, která spolupracuje s různými cestovními kancelářemi, by nejnižší možná cena za stejný pobyt byla 7390,- Kč.Takže využijme nabídku, pravděpodobně se nebude opakovat! Cestovní kancelář PET-TOUR s.r.o. z Benešova:

http://www.pet-tour.cz/madarsko_-_sarvar_-_hotel_park_inn.html

Podívejte se na video o hotelu Park INN ****

Přihlásit se můžete do ​25. března přihlašovacím formulářem:​Vaši přihlášku Vám potvrdíme do 3 dnů e-mailem.PŘIHLÁŠKA NA RELAXAČNÍ POBYT SÁRVÁR 13.-.17. 5.