Občasník "Povzbuzení" pro seniory z MPSV

V této nelehké koronavirové době, kdy jsou senioři, jejich opatrovníci a ošetřující personál doslova uvěznění doma nebo v pobytových službách, se projekt Implementace politiky stárnutí na krajskou úroveň MPSV rozhodl je podpořit a trochu jim pomoci.

Zasíláme vám proto v příloze první podzimní (sedmé letošní) číslo elektronického časopisu Povzbuzení, v němž nejen senioři, ale i jejich opatrovníci a ošetřující, rodinní příslušníci i přátelé najdou nejen slova naděje a útěchy, ale také spoustu zajímavostí, tipů, rad, aktivit, receptů... Časopis je pro všechny zdarma, vychází pouze elektronicky a má pomoci v těchto pro všechny nelehkých dnech.

Povzbuzení dostanete do emailových schránek každé pondělí po dobu 14 týdnů! Pro jeho objednání se můžete přihlásit na e-mailové adrese alena.bartikova@mpsv.cz, nebo požádat svoji rodinu či obec ve zprostředkování. 

Každý týden ho navíc bude připravovat jiný kraj ČR za pomoci spolupracujících, odborných organizací. Můžete se těšit na opravdu pestrou mozaiku příběhů a tipů.

Prosíme, časopis nejen pro seniory případně vytisknete, zejména pracovní listy, ale hlavně ho šiřte ve všech formách mezi své blízké, známé, klienty, občany obcí apod. Zejména pak mezi ty, kteří to nyní opotřebují. 

Dle ohlasů z jara, opravdu může někomu pomoci! Zároveň prosíme o zasílání zpětných vazeb, tipů, receptů a pod. (kontakty, viz poslední strana časopisu).