Pojeďte s námi na výlet 11.5.

Datum přidání: May 04, 2017 7:26:14 AM

Můžete použít také webový formulář přihlášky

PŘIHLÁŠKA NA ZÁJEZD PRAHA 11.5.

Přihlásit se můžete telefonicky na 776601757 

nebo e-mailem na klubaktiv@gmail.com

Klub Aktiv a Virtuální univerzita třetího věku pořádá autobusový zájezd do Prahy. Navštívíme subtropické a tropické skleníky České zemědělské univerzity, Botanickou zahradu v Praze, skleník Fata Morgána s líhnoucími se motýly. Při zpáteční cestě se zastavíme ve Vrchotových Janovicích, kde se narodila Sidonie Nádherná. Nejen expozice zámku a jeden z nejkrásnějších zámeckých parků v Evropě, ale i život Sidonie Nádherné nás určitě zaujmou.Odjezd: v 5,30 h. Dukelská 1, Č. Budějovice (u Jihočeského muzea)

Cena zájezdu 280,- Kč pro držitele seniorpasů a členy Klubu Aktiv a 330,- Kč pro ostatní

V ceně je zahrnuta doprava zájezdovým autobusem a  komentovaná prohlídka skleníků ČZU.

Odjezd je v 5,30 hod. od Jihočeského muzea Dukelská 1, Č. Budějovice.

Při zpáteční cestě se zastavíme ve Vrchotových Janovicích, kde se narodila Sidonie Nádherná. Nejen expozice​ ​k zámku a zámecké zahrady, ale i život Sidonie Nádherné nás určitě zaujmou. Vstupné 60,- Kč​PROHLÉDNĚTE SI VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKOU: http://www.virtualczech.cz/kraj-stredocesky/684-zmek-vrchotovy-janovice​

Další program:13,00 Návštěva botanické zahrady - Skleník Fata morgána 

Již po patnácté je pro návštěvníky připravena výstava, na které uvidíme létající exotické motýly, jejichž krása a křehkost nás fascinuje. Určitě si vezměte fotoaparáty, budete nadšeni! Vstupné senioři 75,- Kč, nad 70 let 20,- Kč.