Pozvánka na  Fresh senior festival Praha 15.6.

Datum přidání: Jun 08, 2015 7:6:22 AM

Po celý den bude zájmencům k dispozici profesionální poradenství (prevence, psychologická pomoc, sociálně právní oblast). Přichystána je i široká nabídka volnočasových aktivit. Módní přehlídka I60 Senior Fashion, těšíme se na taneční vystoupení Senzačních seniorů z celé české republiky i divadelní představení Lucerna ochotnického divadla seniorů 50+ HafStudia. Festival ozdobí koncerty Petry Janů, swingového orchestru Ježkovy stopy a Václava Koubka. Zajímavé tvůrčí dílny a sebezkušenostní workshopy dají prostor proniknutí do tématu zábavnou formou a zároveň přinesou praktické rady pro kritické a krizové situace v běžném životě.

Primární cílovou skupinou jsou senioři (občané 55+), kterým Fresh senior festival nabídne příležitost bezpečně získat informace o nejrůznějších druzích domácího násilí, se kterým se mohou ve svém věku setkat, podá návody, jak se v krizových situacích chovat a poskytne potřebné materiály a kontakty. Sekundární cílovou skupinou je široká veřejnost všech generací.

Fresh senior festival pořádá spolek Porte ve spolupráci s Hlavním městem Prahou, Nadačním fondem pomoci Karla Janečka, projektem SenSen Nadace Charty 77 Konta bariéry, produkční společností Taktum a Villou Pelle, pod záštitou radní Magistrátu hlavního města Prahy Irenou Ropkovou a starosty MČ Praha 6 Ondřeje Koláře.

Fresh senior festival 2015:

pondělí 15. června 2015 od 11 do 20 hodin, Villa Pellé, Pelléova 10, Praha 6